Nätverket Jämställdhet i transportsektorn


Kontakt

Nätverkets styrelse driver föreningens övergripande frågor. De lokala avdelningarna anordnar nätverksträffar som är öppna för alla medlemar ett antal gånger per år. Om du har frågor eller är nyfiken på nätverkets verksamhet, kontakta gärna någon i styrelsen.

Nätverkets styrelse

Sara Eriksson
Ordförande & medlemsansvarig
Västra Götalandsregionen
sara.eriksson@vgregion.se

Fanny Larsson
Vice ordförande & ansvarig nätverksträffar
Stockholm stad
fanny.a.larsson@stockholm.se

Maja Wadstein
Kassör
Göteborgsregionen
maja.wadstein@goteborgsregionen.se

Karolina Pamp Sandgren
Ansvarig nätverksträffar
Afry
karolina.pamp-sandgren@afry.com

Astrid Bachs
Sekreterare
Lund kommun
astrid.bachs@lund.se

Marie Pellas
Ledamot
Västerås stad
marie.pellas@vasteras.se

Maria Krafft
Suppleant
Trafikverket
maria.krafft@trafikverket.se

Bodil Sonesson
Suppleant & kommunikation- och webbsansvarig
Cykelfrämjandet
sonessonbodil@gmail.com

Nätverket Jämställdhet i transportsektorn

Du har möjlighet att betala medlemsavgiften antingen via Swish på nummer 123 668 8519 eller bankgiro SEB 5449-7458. Glöm inte att ange ditt fullständiga namn vid inbetalningar.

För fakturafrågor kontakta Maja Wadstein, kassör: majawadstein@hotmail.com

Faktureringsadress:
Nätverket Jämställdhet i transportsektorn
c/o Maja Wadstein
Skytteskogsgatan 29
414 76 Göteborg

Organisationsnummer: 802412-2528

Frågor om webbplatsen:
marie.pellas@vasteras.se, sonessonbodil@gmail.com